Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018 r.

1. Od środy 14 lutego w całym Kościele rozpoczęliśmy Wielki Post, czas pokuty i przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Droga krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu. O godz. 17.00 dla dzieci, oraz po mszy św. wieczornej o godz. 18.30 dla dorosłych.

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz., 17.00. Kazania będzie głosił Ks. Marcin Jarosz.

4. Przyszła niedziela jest niedzielą misyjną. Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na dofinansowanie dzieła misyjnego.

5. Z racji niedzieli misyjnej będziemy gościć w naszej parafii misjonarza z Korei Południowej brata Andrzeja Baranowskiego SAC.

6. Dzisiaj po mszy św., wieczornej obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

7. W minioną niedzielę odbyła się kolejna taca inwestycyjna. Zebraliśmy 4600 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Zapraszam do kawiarenki parafialnej.

9. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”

10. Polećmy Miłosierdziu Bożemu naszego parafianina

- Ś. p. Antoni Zając, z ul. Okrzei 9, przeżył lat 90

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

11. Wszystkim parafianom życzę dobrej niedzieli i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.

Ks. Mariusz

Administrator Parafii