Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 20.05.2018 r.

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele parafialnym codziennie, o godz. 17.30. serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Gdyni Cisowej organizuje pielgrzymkę do Irlandii, z dwu dniowym pobytem w Londynie, w dniach 03 – 17 sierpnia. Szczegóły programu znajdziemy na tablicy ogłoszeniowej, lub w zakrystii.

3. Szkoła Podstawowa nr 17 zaprasza na festyn rodzinny 26 maja w godz. 10.00 – 13.00. w programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym zapoznanie się z pracą strażaka i policjanta.

4. Już dzisiaj informujemy, iż 03 czerwca od godz. 14.00 do 17.00, na placu przed kościołem tradycyjnie odbędzie się nasz festyn parafialny. Nowością będzie występ grupy kabaretowo – tanecznej „Bim - Bam,” prezentacja szkoły tańca „Szczepan” oraz występ – prezentacja zawodników futbolu amerykańskiego „Seahawks.” Dochód z festynu w całości przeznaczamy na dofinansowanie wakacji organizowanych dla dzieci w Schodnie na Kaszubach.

5. W piątek po mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie osoby budujące ołtarze na Boże Ciała, a także panów z parafialnej służby porządkowej i panów niosących baldachim.

6. Jutro przed kościołem o godz. 17.00 spotkanie dla dzieci, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała. Zapraszamy dziewczynki, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do I Komunii Św.

7. Zapraszam do naszej parafialnej kawiarenki.

8. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”

9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

- Ś. p. Robert GOLLNAU, z ul. Morskiej 76, przeżył 79 lat

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

10. Wszystkim parafianom życzę dobrego przeżywania dzisiejszej niedzieli, oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.

Ks. Mariusz

Administrator Parafii