- Parafia Świętej Rodziny

Menu główne:

ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWY
"BOGOWYJCE"

Jak przekształcić różnorodność dźwięków i osobowości w harmonijną, porywającą serca modlitwę? Ile nieodkrytych talentów budzi się do życia przy natchnionej Duchem Świętym współpracy? Wreszcie - co powstaje ze zjednoczenia sił muzycznych chirurgów i podprysznicowych freestyle'owców? Na te i wiele innych pytań próbują sobie odpowiedzieć Bogowyjce - zespół młody stażem, wiekiem i duchem, działający przy parafii św. Rodziny w Gdyni. Trzeba dodać: zespół, który na próbach dwoi się i troi, by jego nazwa nie została potraktowana zbyt dosłownie. A jest nad czym pracować: głosy od sopranu po bas, do tego bęben, gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna, piano, saksofon i marakasy. Kto wie, co jeszcze? Bogowyjce bowiem wciąż się rozwijają, by w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał, a przede wszystkim, by jak najpiękniej oddawać cześć Panu Bogu.
Masz głos lub grasz na instrumencie, to na co czekasz? Chcesz wychwalać Boga właśnie w ten sposób?
PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!
Spotykamy się na próby w niedziele o 16:30, a o 18:00 uczestniczymy we mszy świętej oddając Bogu to co nam dał.

ODWIEDŹ NAS NA