Piasnica - Parafia Świętej Rodziny w Gdyni

Zapraszamy chętnych rowerzystów w dobrej kondycji fizycznej oraz z przygotowanymi rowerami do uczestnictwa w III Rowerowym Rajdzie Piaśnickim.
Przejazd odbędzie się w najbliższą sobotę, 30.09.2023 r.

dwoma zasadniczymi trasami z dwóch miast znad Zatoki Puckiej.

Grupa Rowerowa parafii św. Rodziny z Gdyni dołącza od Pucka (przy zabytkowym kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, ul. Judyckiego 4 w Pucku) przez Leśniewo/Domatówko do Piaśnicy, powrót do Wejherowa /Stary Rynek/ i dalej pociągiem SKM z Dworca Wejherowo do Gdyni.
1. długość trasy "czerwonej" - ok. 20 km + powrót do Wejherowa (do Rynku Gł. i SKM) -ok. 8 km  >> razem: ok. 28 km

2. ZBIÓRKA: godz. 7.25 przy plebanii (dla osób zapisanych na liście parafialnej)

* załadunek rowerów do aut transportowych

koszt transportu

(auto A -6 rowerów, info P. kościelny Adam;

auto B -2 rowery, info ks. Grzegorz)

** dojazd indywidualny:

pociągiem PolRegio, godz 7.40 z Dworca Głównego (tylko 6 miejsc -trzeba samemu jak najszybciej wykupić rezerwację na rower + bilet pasażerski),

albo dojazd własnym autem (z rowerem w bagażniku) lub jazda wcześnie rano bezpośrednio z Gdyni do wybranego miejsca zbiórki i powrót wg własnego uznania.

3. Uwaga: organizatorzy przygotowali dla uczestników darmowe

- pamiątki

- posiłek podczas drogi powrotnej na terenie przykościelnym w Leśniewie

(dla tych co wracają do Władysławowa lub do/przez Puck)