JasnaGora - Parafia Świętej Rodziny w Gdyni

Informacja o pielgrzymce.

Wyjazd piątek 1.12. o godz 12 00 spod dworca gł. Gdynia , z tyłu koło starej poczty. Bus 20 osobowy. Przyjazd do Częstochowy ok 20 00. Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w pokoju 4 os. z umywalką/ toaleta i prysznic na korytarzu wspólna/- 40 zł. W pokoju 2 os 80 zł od osoby/łazienka i toaleta w pokoju/ . W pokoju 1 os 100 zł/też sanitariaty w pokoju/.
Wyjście na Apel Jasnogórski na 21 00.
Rano możliwość 5 30 godzinki i odsłonięcie obrazu.
Zamówienie mszy św. w indywidualnych intencjach, zjedzenie śniadania .
Ok 10 00 w sali O. Kordeckiego na terenie Jasnej Góry spotkanie pielgrzymów z całej Polski, konferencja, różaniec. Przerwa na obiad.
Msza św wspólna ok 13 00 w Bazylice przy kaplicy Matki Boskiej Jasnogórskiej.
Powrót do sali O.Kordeckiego na koronkę, konferencję, świadectwa . Posiłki we własnym zakresie/ okoliczne bary lub stołówka przy Domu Pielgrzyma/.
Wyjazd z Częstochowy ok 17 00.
W Gdyni jesteśmy ok 24 00 w sobotę.
Oczywiście to jest propozycja na którą zaprasza Ruch Rodzin Nazaretańskich.
Można ten czas spędzić według własnego planu, więcej zwiedzając i na indywidualnej modlitwie.
Zapisy w zakrystii.

Serdecznie zapraszamy.