Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 17 III 2019 r.

1. Zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na nabożeństwa Wielkopostne. Droga krzyżowa, w każdy piątek, o godz. 17.00 dla dzieci, o 18.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedziele o godz. 17.00

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy rekolekcje dla dzieci szkolnych. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę. Godziny nauk: 08.30 – klasy 0 – III, godz. 09.30 – klasy IV – VI, godz. 12.30 – klasy VII – VIII i młodzież gimnazjalna klasy III, w tym kandydaci do bierzmowania. Rekolekcje wygłosi Ks. Krzysztof Konkol z Sopotu.

3. We wtorek od godz. 16.00 spowiedź św. rekolekcyjna dla dzieci.

4. Bardzo proszę rodziców i dziadków o pomoc przy opiece nad dziećmi, szczególnie w czasie nauki dla najmłodszych o 08.30. Po każdej z nauk rekolekcyjnych dzieci będą odprowadzone do szkół przez nauczycieli.

5. W miniony piątek odbyła się droga krzyżowa ulicami naszej parafii. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jej przebiegu. Dziękuję p. kościelnemu i panom z naszej parafialnej służby porządkowej, dziękuje lektorom czytającym rozważania, dziękuję osobom niosącym krzyż. Dziękuję służbom mundurowym, policji i straży miejskiej, oraz harcerzom. Dziękuje wszystkim uczestnikom tego wydarzenia modlitewnego.

6. W sobotę 23 marca, w naszym kościele parafialnym, o godz. 10.00 odbędzie się pierwsze spotkanie grupy modlitewnej Św. O. Pio.

7. Także w sobotę o godz. 17.00 spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania.

8. Kawiarenka parafialna /po mszy św. o 10.00 i 11.30/.

9. Serdecznie zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego.”

10. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.

Ks. Mariusz
Administrator parafii

___________________________________________________________________________________