Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Ndz. Zwykła – 15.07.2018 r.

1. W związku z liturgicznym wspomnieniem Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się tradycyjna coroczna zbiórka do puszek na środek transportu dla polskich misjonarzy.

2. Poświęcenie pojazdów odbędzie się w przyszłą środę 25 lipca po mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie kierowców i rowerzystów

3. Na czas wakacji zmieniły się godziny urzędowania biura parafialnego. W lipcu i sierpniu biuro będzie otwarte w poniedziałki, środy i czwartki od godz. 17.00 do 18.00

4. Jutro 16 lipca dzieci z naszej parafii wyjeżdżają na wypoczynek letni do Schodna. Wyjazd spod kościoła o godz. 09.15. Prosimy o zabranie śpiwora, strojów kąpielowych i dobrego humoru. W planie wyjazdu wycieczki krajoznawcze, wyprawy rowerowe i treningi piłkarskie.

5. Trwa okres wakacji i urlopów. Naszym parafianom wyjeżdżającym z Gdyni życzę udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Witamy gości wypoczywających w naszym mieście i zapraszamy do udziału w liturgii sprawowanej w naszym kościele parafialnym.

6. Serdecznie zachęcam do nabycia nowego Gościa Niedzielnego.

7. Polecajmy miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych parafian

- ś. p. Ryszard BŁOCIŃSKI, z ul. Morskiej 27, przeżył 76 lat,

- ś. p. Wiesława ZELECHOWSKA, z ul. Morskiej 67, przeżyła 80 lat

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…