Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU – 09.12.2018 r.
 
 
1. Dzisiaj, zgodnie z decyzją Episkopatu Polski przed kościołem zbiórka pomocy finansowej dla Kościoła na Wschodzie.
 
2. Od dzisiaj rozpoczynamy akcję pomocy świątecznej dla potrzebujących rodzin naszej parafii. W kościele jest wystawiony kosz na produkty żywnościowe. Można także złożyć ofiarę pieniężną na przygotowanie paczek świątecznych – do skarbony pod figurą Matki Bożej, przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zgłaszanie dodatkowych adresów osób, które waszym zdaniem powinny otrzymać taką pomoc świąteczną. Przypominam, iż pomagamy nie tylko rodzinom wielodzietnym, ale przede wszystkim ludziom starszym i samotnym.
 
3. Dziękuję członkom parafialnego Zespołu Charytatywnego, oraz wolontariuszom i wszystkim ofiarodawcom za wzięcie udziału we wczorajszej zbiórce żywności w sklepie Biedronka przy Uniwersytecie Morskim.
 
4. W najbliższy piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy do kawiarenki na spotkanie rodziców naszych lektorów i ministrantów. Prosimy potraktować to spotkanie jako obowiązkowe.  
 
5. W przyszłą niedzielę 16 grudnia zapraszam wszystkie wspólnoty naszej parafii na spotkanie opłatkowe do kawiarenki na godz. 15.00 /Szafarze Eucharystii, Rada parafialna, Zespół Charytatywny, Żywy Różaniec, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Grupa rowerowa, grupa biblijna „Lectio divina.”/
 
6. Od 17 grudnia rozpoczynamy kolędę parafialną. Szczegółowy plan I części kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeniowej.
 
7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia poświęcony opłatek wigilijny, oraz świece Caritas za 6 i 16 zł. /ośrodki opiekuńcze i rehabilitacyjne, kolonie i obozy, domy dziennego pobytu i domy opieki/.
 
8. Zapraszamy do kawiarenki /10.00, 11.30/.
 
9. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”
 
10. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności
 
- Ś. p. Andrzej SIEMIŃSKI, z ul. Wąsowicza 5, przeżył 73 lata.
 
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
 
11. Wszystkim parafianom życzę dobrej niedzieli i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.
 
 
Ks. Mariusz
Administrator parafii

Parafia Świętej Rodziny w Gdyni
81-333 Gdynia ul. Kołłątaja 40
Telefon 664 962 667
Kontakt z Księdzem Administratorem -
m.dziar@wp.pl
Konto parafii - Bank Millennium
73  1160 2202 0000 0002 0765 6023
Prasa katolicka
Wróć do spisu treści