Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII Niedziela Zwykła 23.06.2019 r.

1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przebiegu naszej parafialnej uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję budowniczym ołtarzy na trasie procesji. Dziękuję policji i straży miejskiej, oraz panom z naszej parafialnej służby porządkowej. Dziękuję panom od baldachimu, pocztom sztandarowym, Liturgicznej Służbie Ołtarza i dziewczynkom sypiącym kwiatki. Dziękuję panom kościelnemu i organiście. Dziękuje wszystkim za udział w procesji i wspólna modlitwę.

2. Zapraszamy na oktawę Bożego Ciała, z procesją wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, codziennie po mszy św. wieczornej.

3. W najbliższy piątek 28 czerwca odbędzie się coroczny gdyński odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św., z procesją do Ojców Jezuitów z kościoła NSPJ o godz. 18.00.

4. W sobotę 29 czerwca przypada wspomnienie Św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to patronalny dzień imienin Ks. Prałata Piotra Topolewskiego. Już dzisiaj życzę Ks. Prałatowi zdrowia i wszelkich Bożych łask.

5. Ze względu na oktawę uroczystości Bożego Ciała, spotkanie grupy modlitewnej Św. O. Pio odbędzie się wyjątkowo w przyszłą niedzielę po mszy św. wieczornej.

6. Od 01 lipca, w okresie wakacyjnym zmieniają się godziny urzędowania biura parafialnego. Biuro będzie czynne w poniedziałek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00. Spawy pogrzebowe o każdej porze dnia.

7. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”

8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Serdeczne Bóg zapłać.

9. Polećmy miłosierdziu Bożemu naszą zmarłą parafiankę:
- Ś. p. Krystynę LANGNER z ul. Kołłątaja 16, przeżyła lat 87.

10. Wszystkim parafianom życzę dobrego przeżywania dzisiejszej niedzieli, oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.

Ks. Mariusz
administrator parafii
___________________________________________________________________________________