Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019 r.

1. W niedzielę 29 września po każdej mszy św. wolontariusze Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni będą rozprowadzać kalendarze hospicyjne na 2020 r. Zebrane środki przeznaczone zostaną na potrzeby nieuleczalnie chorych dzieci i dorosłych – podopiecznych naszych hospicjów.

2. Spotkanie grupy modlitwy Św. O. Pio odbędzie się wyjątkowo w sobotę 28 września. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00, a po mszy św. na spotkanie formacyjne w kościele.

3. Zbliża się miesiąc październik. W tym roku podczas różańca w poszczególne dni października będziemy modlić się za mieszkańców naszej parafii. Codziennie za osoby mieszkające na innej ulicy. Szczegółowy program tej modlitwy zostanie podany w przyszłą niedzielę. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie do naszej kawiarenki parafialnej w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 08.30 i 10.00

5. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”

6. Z karty żałobnej parafii -
Zmarła śp. Teresa Jaroszyk - 83 lat, z ul. Morskiej 72. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

7. Wszystkim parafianom życzę dobrej niedzieli i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.

Ks. Mariusz
Administrator parafii