Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Przejdź do treści
OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Ndz. Zwykła – 14.10.2018 r.

 
 
1. Obchodzimy dzisiaj XVIII Dzień Papieski, poświęcony nauczaniu Św. Jana Pawła II, pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa.” Już tradycyjnie w tym dniu przed kościołem odbywa się zbiórka pieniężna na program stypendialny prowadzony przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia.” możemy wesprzeć finansowo młodzież z ubogich rodzin, której w ten sposób pomagamy w zdobyciu upragnionego wykształcenia. To żywy pomnik stawiany Św. Janowi Pawłowi II
 
2. Dzisiaj także obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i wszystkim pracownikom szkoły życzymy wszelkich darów Bożych i satysfakcji z wykonywanej pracy.
 
3. Dzisiaj o 16.30 na zaproszenie Ks. Abp Metropolity spotykamy się przy urzędzie miasta, skąd przejdziemy procesją różańcową do kościoła NMP Królowej Polski, gdzie zawierzymy Matce Bożej rodziny naszego miasta.
 
4. W miesiącu październiku różaniec codziennie o godz. 17.30. Codziennie towarzyszy nam inna intencja tej modlitwy. Intencje znajdziemy na tablicy ogłoszeniowej, oraz na naszej stronie internetowej.
 
5. W przyszłą niedzielę w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień misyjny. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na cele misyjne.
 
6. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc modlitwy za naszych zmarłych. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, oraz w kaplicy są wystawione kartki wypominkowe, które wypełnione prosimy składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Modlitwa za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 17.30 podczas różańca w okresie oktawy uroczystości Wszystkich Świętych od 01 do 08 listopada.
 
7. W tym tygodniu biuro parafialne czynne: w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godzinach 17.00 - 18.00
 
8. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”
 
9. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej /po 10.00 i 11.30/ oraz jutro po wieczornej Mszy św. na spotkanie z naszym misjonarzem ks. Romualdem Turzyńskim.
 
10. Polećmy Miłosierdziu Bożemu naszą zmarłą parafiankę:
 
Św. p. Urszula JANK, z ul. Morskiej 113, przeżyła 86 lat
 
11. Wszystkim parafianom życzę dobrej niedzieli i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.
 
 

 
Ks. Mariusz
 
Administrator parafii
Parafia Świętej Rodziny w Gdyni
81-333 Gdynia ul. Kołłątaja 40
Telefon 664 962 667
Kontakt z Księdzem Administratorem -
m.dziar@wp.pl
Konto parafii - Bank Milenium
73  1160 2202 0000 0002 0765 6023
Prasa katolicka
Wróć do spisu treści