Druga Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00 i 18.30.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz., 18.40.

Na naszej parafialnej stronie internetowej znajduje się zakładka z nagranymi naukami z rekolekcji.
Zachęcam do odsłuchania tych nauk, aby utrwalić w sobie ich treść, co na pewno wzmocni nas na naszych wielkopostnych drogach.

W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca.
W piątek spowiedź św. od godz. 17.00
W sobotę nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00

W każdą środę zapraszamy do naszego kościoła o godz. 17.30 na wspólne odmówienie modlitwy różańcowej.

W czwartek o godz. 19.00 w kawiarence dodatkowe spotkanie grupy biblijnej i chętnych do poznawania                     i rozważania Pisma Świętego.

Kandydaci do bierzmowania przygotowuję się duchowo do Sakramentu Bierzmowania w I-pt m-ca: spowiedź św i Msza św. o 18.00 oraz droga krzyżowa. Na koniec przekazanie w zakrystii ks. wikariuszowi "Karty Zaliczenia nr 2".

W I-sobotę marca odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.

Dzisiaj, jak zawsze w II niedzielę Wielkiego Postu, modlimy się w intencji misji św. i polskich misjonarzy duchownych i świeckich. Przed kościołem zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby polskich misjonarzy.

Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”

Wszystkim parafianom życzę dobrej niedzieli, dobrego czasu rekolekcji i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.