Strona parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Przejdź do treści


Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 17 III 2019 r.
 
 
1. Zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na nabożeństwa Wielkopostne. Droga krzyżowa, w każdy piątek, o godz. 17.00 dla dzieci, o 18.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedziele o godz. 17.00
 
2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy rekolekcje dla dzieci szkolnych. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę. Godziny nauk: 08.30 – klasy 0 – III, godz. 09.30 – klasy IV – VI, godz. 12.30 – klasy VII – VIII i młodzież gimnazjalna klasy III, w tym kandydaci do bierzmowania. Rekolekcje wygłosi Ks. Krzysztof Konkol z Sopotu.
 
3. We wtorek od godz. 16.00 spowiedź św. rekolekcyjna dla dzieci.
 
4. Bardzo proszę rodziców i dziadków o pomoc przy opiece nad dziećmi, szczególnie w czasie nauki dla najmłodszych o 08.30. Po każdej z nauk rekolekcyjnych dzieci będą odprowadzone do szkół przez nauczycieli.
 
5. W miniony piątek odbyła się droga krzyżowa ulicami naszej parafii. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jej przebiegu. Dziękuję p. kościelnemu i panom z naszej parafialnej służby porządkowej, dziękuje lektorom czytającym rozważania, dziękuję osobom niosącym krzyż. Dziękuję służbom mundurowym, policji i straży miejskiej, oraz harcerzom. Dziękuje wszystkim uczestnikom tego wydarzenia modlitewnego.
 
6. W sobotę 23 marca, w naszym kościele parafialnym, o godz. 10.00 odbędzie się pierwsze spotkanie grupy modlitewnej Św. O. Pio.
 
7. Także w sobotę o godz. 17.00 spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania.
 
8. Kawiarenka parafialna /po mszy św. o 10.00 i 11.30/.
 
9. Serdecznie zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego.”
 
10. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.
 
 
Ks. Mariusz
Administrator parafii
 
___________________________________________________________________________________
Prasa katolicka
Wróć do spisu treści